Üniversite ve Liselere Giriş Sınavında Başarının Adı: ‘‘Göktürk Fen Bilimleri''

Üniversite ve Lise Giriş sınavlarına Nazmi Arıkan Göktürk Fen Bilimleri kurs merkeziyle hazırlanarak istediğiniz en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

17 Ocak 2022 Pazartesi 17:12
722 Okunma
Üniversite ve Liselere Giriş Sınavında Başarının Adı: ‘‘Göktürk Fen Bilimleri''

Fen bilimleri Eğitim Kurumları, 1965 yılından beri çağdaş eğitim anlayışıyla yüz yıl önce yakılan aydınlanma meşalesini taşımaya devam etmektedir. Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm coğrafya üzerinde eğitim öğretim faaliyetlerini arttırarak sürdüren Fen Bilimleri Eğitim Kurumları, öğrenciye özel; okul başarısını yükseltmek ve sınava hazırlamak amacıyla ders takviyesi, soru çözümü, birebir etütler uygulanmaktadır.

Göktürk Fen Bilimleri ‘ eğitim ciddi kurumların işidir ‘ sloganıyla Göktürk’ün en iyi ve başarılı butik kurumlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Danışman öğretmen ve rehberlik birimi ile öğrencilerine tam destek sağlayarak, sınava hazırlık sürecinin rahat aşılması ve başarı ile sonlanmasını hedefleyen kurum, modern eğitim anlayışı ve başarı tablosuyla Türkiye’nin seçkin eğitim öğretim kurumlarından biri olmanın gururunu yaşıyor.


 

İletişim: Göktürk Merkez Mahallesi Sadık Sok. No:2A  Eyüpsultan / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 322 59 29

Mail: [email protected]

Web: www.fenbilimleri.com 

Göktürk Dergisi

Son Güncelleme: 19.01.2022 12:03