Thetahealing ismini Theta beyin dalgalarından alır. Genelde gece uyurken, derin hipnoz sırasında ve evrendeki birliğin deneyimlendiği durumlar theta dalga boyunda gerçekleşir. Yani Theta hali çok derin bir gevşeme anıdır. Bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçebiliriz ve böylece buradaki inançlarımızı, direkt olarak yaratıcı evrenden alınan yükleme ile değiştirebiliriz.
İşte ben bu seviyede ThetaHealing® tekniğini uyguluyorum. Çok yumuşak bir haldir. Çocuklar 0-6 yaş aralığında Theta halindedirler. İnanılmaz derecede güçlü bir yöntem olan ThetaHealing®, aynı zamanda uygulanması çok kolay, çok yönlü bir çalışmadır.
Neden ThetaHealing® i öğrendim çünkü çok hızlı sonuç alıyorsunuz. Eğer isterseniz ve kabul ettiğiniz taktirde yaşam döngünüzde hemen değişimler başlıyor. Hastalıklarla birebir iyileştirme gerçekleştiriyorsunuz. Theta, derin ve güçlü meditasyon ve dualarla evrendeki yaşam enerjisini kullanarak; bilinçaltı ve bilincinizdeki kısıtlanmış inançları değiştirebileceğiniz, vücudunuz içinde neler olduğunu görebileceğiniz, fiziksel ve duygusal duygular nasıl performe ettiğini izleyebileceğiniz, her türlü öğretilerin yükleyebileceğiniz, hayatınızda arzuladığınız her ne var ise yaratabileceğiniz bir yöntemdir. İnanılmaz derece güçlü, öğrenmesi kolay, çok yönlü bir tekniktir. Theta Şifası ile inanç, duygu, düşünce ve hayatımıza aldığımız deneyimlerde ani değişiklikler yapabiliriz.
Aynı zamanda yaratıcı, Allah, evren, güç (her ne şekilde adlandırıyorsanız) aracılığıyla evrende var olan herhangi bir bilgvi, öngörü ve yaratıcılığı kendinize yükleyebilir, fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebiliriz. Yüklediğimiz yeni öğretiler ile geri dönülmeyecek şekilde inançlarımızı dönüştürmek mümkündür. Tüm hormonlarınızı her gün dengeleyebiliyorsunuz.

Özellikle depresyon troid hastalıklarında çok iyi sonuçlar elde ediliyor. Ayrıca mutluluk hormonları dengelendiği için gereksiz mutsuzluk hisleriyle yaşamınızı ötelemiyorsunuz. Tabii bunlar sadece bir kaç örnek ... Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz. Yarı trans halinde gerçekleşen bu terapi tekniği çok hızlı ve kolay işleyen, güçlü bir yöntemdir. Yargılar ve genellemeler, yani bilinçaltımızdaki kök negatif düşünce ve duygu kalıplarıdeğiştirilir. Bunların yerine özgüven, yeterlilik, değerlilik duygusu, yaşamı sevmek, bedenimizi sevmek, insanlarla uyum içinde olmak, güven hissi vb. duygular ve olumlu bilinçaltı kalıpları yerleştirilir. Yapılan değişiklikler kas da olur ve kas testleri ile teyit edilir .

◊ Bilinçaltımızın Hayatımıza Etkileri Nelerdir?
Kişilerin bilinçaltı düşünce kalıplarını kısa sürede değiştirmek çok da kolay değildir, çünkü bilinç tutucu bir yapıya sahiptir ve yeni gelen mesajları kabul etmesi uzun sürebilmektedir. Özellikle kişinin kendisi ile ilgili değiştirmek istediği bir özelliğin kalıcı olabilmesi için, bilinçaltında yatan temel söylemlerin değişmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kişi, hevesle başlayıp, kısa bir süre devam eden değişimlerle yetinmek zorunda kalmaktadır. Örneğin, kilo vermek için bir heves diyete başlayıp bir süre sonra vazgeçenleri hatırlayın.
Bilinçaltı düşünce kalıplarının değiştirilmesi,aslında, kişinin kendisine ve dünyaya bakış açısını yeniden yapılandırmaktır. Örneğin, ‘’ben değersizim’’ ya da “ben yeteneksizim” düşünce kalıbı bilinçaltında yer etmiş bir kişinin, her zaman başkalarının onayını araması ve sonuç olarak hayatta pasif, özgüveni olmayan, karar veremeyen, liderlikten uzak biri olması çok doğaldır. Genelde kişiler bunu inkâr etse de, var olan durum, bilinçaltında yatan düşünceyi doğrular.
Düşündüklerimizi yaşıyorsak, düşündüklerimiz bizi biz yapıyorsa, olumsuzluklarla dolu bir bilinçaltı ile başarıya ve mutluluğa ulaşmamızın ne kadar imkansız olduğu çok açıktır. Olumlu düşünce kalıplarının doğrudan bilinçaltı tarafından edinilmesi, bireyin arzu ettiği pozitif değişimi kısa sürede kalıcı olarak değiştirmesi ise bir mucize değildir. Beynin büyüleyici gücünü, bireyin lehine çevirmektir.
Bizler mutlak gerçeklerin var olduğu bir dünyada, gerçeklerin peşinde koşan varlıklar mıyız, yoksa gerçekleri üreten, ürettiği gerçekleri yaşayanlar mıyız? Kendimizle ilgili derin içsel vizyonumuzu değiştirdikçe daha çok bolluk hayatımıza akmaya başlar. Genel anlamda zenginlik; sahip olduğumuz şeylerle ruhsal varlığımıza kattığımız değerler arasındaki dengeyi anlatır. Çok paraya sahip olmak tek başına zenginlik işareti olmayabilir. Önemli olan bu parayla ne yaptığımızdır. Daha çok kahkaha, daha çok dostluk, daha çok sevgi, daha çok deneyim ve daha çok hayır üretebiliyorsak işte o zaman zenginiz demektir.

◊ Thetahealing®’in farkı nedir ?
Benzer tüm tekniklerde olumlama tekniğivardır. Olumlama yaptığınızda gerek hipnoz gerek regresyon olsun, pozitif bir şeyi birkaç defa daha söylediğinizde etkisi olur. Bazen de bunun altında negatif bir kalıp varsa onun altından tekrar kökler ortaya çıkıyor ve bunu da bozabilir.. Thetahealing de yaptığımız şey ise kök inanca ulaşıp onu çıkartıp daha verimli bir zemine koymaktır. O bakımdan olumlamalardan çok daha etkili ve hızlı çalışılmış olur. Yani aşağıdaki olumlamaları 21 gün her gün uygulamak yerine bunları tek bir kere de his olarak kendinize yükleyebilirsiniz. Ayrıca bunlar ile ilgili derin blokajlarınız var ise bu tekniği öğrenerek ya da seans alıp deneyimleyerek kazma tekniği ile değiştirip dönüştürebilirsiniz.
1- Büyük Şeyler Başarabilirim
2- Bugün Enerji ve Neşeyle Doluyum
3- Kendimi Olduğum Gibi Kabul Ediyor ve Seviyorum
4- Vücudum Sağlıklı, Zihnim Parlak ve Ruhum Sakin
5- Her Şeyi Yapabileceğime İnanıyorum
6- Şu An Olan Her Şey Benim Nihai İyiliğim İçin Oluyor

THETA SEANSI NASIL YAPILIR?
Çözülmesini istediğiniz konuyu (sağlık, para, başarı, kariyer, ideal evlilik yapmak, ideal kiloya ulaşmak, çocuk sahibi olmak, dilediğiniz evi arabayı satın almak vs.) theta uygulayıcısına iletirsiniz. Uygulayıcı sizin adınıza, sizden izin alarak bilinçaltınızı theta seviyesine çıkarır ve seans boyunca o seviyede kalmanızı sağlar.
Theta seviyesindeyken bilinçaltınızda ulaşmak istediğiniz hedefinizin gerçekleşmesini durduran negatif inanç çekirdeklerinizi tek tek bulur ve yine sizden izin alarak tek tek tüm inanç düzeylerinizden çıkarır ve boşalan tüm yerlere de pozitif inançları yerleştirir (bu inançlar atalarınızdan, genetik düzeyinizden, anne rahminde geçirdiğiniz dönemden, bebeklik ve çocukluk döneminden bilinçli ve bilinçsizce kaydettiğiniz bilgi ve deneyimlerdir). Yeni yerleşen inançlarınızın kalıcı olması, hayatınıza kolay adapte olması ve hedeflerinizi kendinize kolaylıkla çekebilmeniz için aynı inançlar pozitif his olarak da tüm inanç seviyelerinize yerleştirilir.
Theta terapisinin en büyük özelliklerinden biri yüklemeler yapılır yapılmaz beklemeden kullanılmaya başlamasıdır...
 

THETA SEANSI ALARAK NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRİM?

◊ DEĞERSİZLİK KORKUSU
◊ GÜVENSİZLİK KORKUSU
◊ PARASIZLIK KORKUSU
◊ YALNIZLIK KORKUSU
◊ BAŞARISIZLIK KORKUSU
◊ SUÇLANMA KORKUSU
◊ DIŞLANMA KORKUSU
◊ ÇARESİZLİK KORKUSU
◊ AYRILIK KORKUSU gibi konuları değiştirip dönüştürebilirsiniz

Theta Healing ve His Yüklemeleri
Thetahealing® tekniğinde His yüklemeleriyle belki de yıllarca tanımadığınız bilmediğiniz hisleri bir anda öğrenebilirsiniz.
Bu hem çok zevkli ve tüm diğer tekniklerden kendini ayıran bir özelliktir. Yaşamı boyunca sevildiğini bilmeyen ya da sevgiyi nasıl alıp vereceğini bilmeyen bir kişiye sevmenin tam anlamıyla yaradılıştan gelen ilk halini öğretebiliyoruz. Özellikle ileri seviye dersinde bu his yüklemelerikişiyi bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Bu tekniği öğrenmeden önce 21 günlük klasik olumlama yaparak duyguları değiştiriyordum. Bu hem bende hem de danışanlarımda kolay olmuyordu. Çünkü bir gün unutsak atlasak tekrar başa dönüyorduk. Bunun anda olması için niyet ettiğimde bu teknikle tanıştım.
Ve kullandığım andan itibaren bana ve danışanlarıma yeni hisler ile başka bir bakış açısı yaratmıştır. Aynı anda yüzlerce kişiye his yüklemesi yapabiliriz. Lakin yaşamında ilerleme ya da değişiklik olmuyorsa o zaman en alttaki kaydı bulmamız gerekiyor. Bu da Thetahealing® tekniği ile kolay ve mümkün.
Siz de bu korkulardan biri ya da bir kaçına sahibim ve değiştirmek istiyorum diyorsanız theta seansı ile çözüme ulaşabilirsiniz...
30 yıllık deneyim ve 15 yıllık birikim ile birlikte Halen Göktürk’ te bulunan Merkezim’ de Uygulayıcılık Seminerleri vermekte kişiye özel bireysel Çalışmalarımıza devam etmekteyim

Web: www.reyhanildas.com
Mail: [email protected]
Reyhan İldaş Akademi
thetahealingbyreyhanildas
Tel 05358187700
Adres: İstanbul Cad. Tan Sk. No.1/A Kemer Corner Sitesi D.35 K.4
Göktürk - İstanbul
Reyhan İLDAŞ
ThetaHealing® Certificate of Science&Master
Eğitmen ve Uygulayıcı
www.reyhanildas.com
0535818770

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ceylan B. 2020-04-03 10:28:56

Reyhan hanımdan almış olduğum seansın benim hayatıma ne kadar büyük bir değişiklikde olduğunu anlatamam. Eşimle ayrılmak üzereydik. Onun şevkatli ve bilen yaklaşımı ile şu an tekrar birlikteyiz. Çok teşekkür ederim buradan kendisine . Allah Razı olsun..

banner23

banner24