Zayıflamak için uygun ay  

Koç Burcu Mart ayında gizli düşmanlarınız iş başında zihinsel anlamda dalgınlık uyku hali durumlarına karşı dikkatli olun depresyondan uzak durun Rüyalarınıza önem verin bu ay rejime başlaya bilir. bağımlılıklarımızdan kurtulmak için adım atabilirsiniz. Ruhsallığınızın iç sesinizi keşif etme zamanı bu ay ruhsal aydınlama zamanı sizler için  mart ayında kazançlarında artma söz konusu yaşanabilir. Kendi kazanç imkanlarınıza yönelin ve maddi varlıklarınıza güvenin kariyer hayatınız ile iligli daha çok çalışma ihtiyacı duyabilir. çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz. arkadaşlarınız ile yaşana bilecek iletişim sorunlarına karşıda son derece dikkatli olunuz. Gereksiz alınganlıklar çatışmalar söz konusu olabilir. Rejime başlamak için 15 mart sonrasını beklemenizde yarar var. Yediğinize içtiğinize dikkat ediniz.  videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

Bu ay hayallerine kavuşma zamanı 

Boğa burcu mart ayında yeni arkadaşlıklar sosyal çevrenin genişlemesi söz konusu olabilir. Daha önce küstüğün veya uzun zamandır görüşmediğin arkadaşın ile karşı karşıya gelebilir. hasret gidere bilirsin. Bu ay her zamankinden daha çekici dikkat çekici görüne bilir dikkatleri üzerine çekebilirsin. 5 mart sonrası maddi kazançlarında artma parasal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Hiç ummadığın anda parasal konularda gelişmeler ve kazançlar seni bekliyor. Kariyer hayatına odaklanmada sorun yaşayabilir bir takım aksilikler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. aman dikkat diyorum sizlere bu ay davranışlarınıza dikkat edin hiç ummadığınız anda mahkemelik durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Uzlaşmacı taraf siz olun  videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

Kariyer hayatınız ile ilgili yükselme sizleri bekliyor

İkizler burcu mart ayında kariyer hayatınız ile ilgili beklediğiniz gelişmeler sizleri beklemekte her ne kadar geçtiğimiz ay bazı aksamalar zorluklar yaşamış olsanızda şimdi zaman sizler için işliyor. 5 mart sonrası gizli saklı aşklar çapkınlıklar yaşaman söz konusu olabilir. benden sana tavsiye uslu dur gereksiz yaramazlıklardan kaçın parasal konularda özellikle miras borç alacak verecek işlerinde daha şanslı bir dönemdesin ihtiyacın olan parayı elde etmen için güç sende çalış ve akılıca hareket et yurt dışına seyahat edecek olan ikizler buçları dikkatli olmalarında yarar var bir takım aksaklıklar ve problemler yaşamaları söz konusu olabilir. ne yapıyoruz dikkatli oluyoruz. videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

Hukuksal konulara dikkat 

Yengeç burcu   Hayalini kurduğun yurt dışı gezisine bu ay çıkabilirsiniz. Ayrıca 15 mart sonrası vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Hukuksal konulara dikkat edin arkadaşlarınız ile kardeşleriniz ile parasal konulara girmekten kaçının borç alacak verecek gibi işlerinizi erteleyin ortaklıklarında  ilişkilerinizde özellikle evliliklerinizde sert ve acımasız tavırlardan kaçının daha yumuşak sevecen sevgi diline sahip olun uzun zamandır arkadaşınıza verdiğiniz alacağınız olan bir paranız varsa bu ay peşine düşmekten kaçınmayın maddi konularda hayallerine kavuşma zamanı diye bilirim sizler için arkadaşlarınız ile zevk sefa yapayım derken maddi konularda kendinize zarar vermekten kaçının  videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

Bu ay sizler için dönüşüm zamanı 

Aslan burcu  mart ayı sizlere değişimi ve dönüşümü getiriyor. özellikle maddi konularda miras kredi borç alacak verecek konuları gündem oluştura bilir. maddi konularda krizler hayatınızda dönüşümü ve maddi konularda aydınlanmayı getirebilir. beklenmedik bir zam ikramiye ödül almanız söz konusu olabilir. Beklenmeyeni bekleyin parasal konularda uzun zamandır alman gereken ikramiye kapında olabilir. eşiniz ile iletişim kalitenize dikkat edin bu ay 15 marta kadar birbirinizi anlamaya çalışın gereksiz alınganlıklara ve iletişim kazalarına dikkat edin. Diş ve kemikler ile ilgili sağlıksal sorunlara karşıda dikkatli olun. İş yerinde her zamankinden daha fazla çalışmak ve mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza sert davranışlardan kaçının   videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

İlişkilerine dikkat et

Başak burcu Başak burcu için en önemli konu sağlığıdır. Sağlıklı yaşamak adına ne gerekirse başak burçları bu bilgiye sahiptir ve elinden geleni her zaman yapar. Malum kış aylarındayız. Her yer mikrop kaynıyor bu ay sağlığına önem vermende fayda var. Eşin ile olan ilişkilerinde dikkatli olman gerekiyor. Ortaklaşa yaptığın işlerde ortaklarının sesine kulak ver evraklarına nereye imza attığına çok dikkat et sözleşmelerini çok dikkatli oku öyle imza at. Bu ay eğlenmek isteyeceksin çocukları olan başak burçları çocukları ile iletişimlerinde sert tutumlardan kaçınmalı çocuklarınızın diş ve kemik sorunlarına karşı dikkatli olun.  evli değilsen cinsel yaşamında hareketlilik ve eğlence seni bekliyor. özellikle yurt dışı ile iş yapan kişilerin kazançlarında artma söz konusu olabilir. ilişkilerine ortaklıklarına önem ver  videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

Sağlığına ve iş hayatına dikkat et

Terazi burcu 

İlişkilerin burcu terazi burçları bu ay  iş arkadaşlarınız ile yaşayacağınız sorunlar ortaya çıkabilir. İletişim sorunları iş yaşamınızda aksaklıklar yaşaya bilirsiniz. Sağlıksal sorunlar merak etmeyin bunlar küçük çaplı sorunlar olacaktır. Halsizlik bacak ağrıları yaşamanız söz konusu olabilir. Hassas bir bünyede olabilirsiniz. sağlıksal konulara dikkat diyorum. iş ve çalışma arkadaşlarınız ile konularda sorun yaratan taraf olmaktan kaçının evde sakarlıklarını arta bilir aman dikkat diyorum. gözünüz aile büyüklerinizin üstünde olsun. Çocuklarınız ile iletişim sorunları yaşayabilirsiniz alttan alan taraf siz olun ve cinsel ilişki sırasında korunmayı ihmal etmeyin. sonra başınız baya ağra bilir. Eski sevgilinden gelecek mesajın aklını karışltırmasına izin verme

videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

AŞK VAR. ŞANS OYUNLARINDA ŞANSINI DENE 

Akrep burcu 

Mart ayında aradığın beklediğin aşk seni bulabilir. Çevrende popüler olabilir yaptığın iş ile bir adım öne geçebilirsin. Benden sana tavsiye şans oyunlarında şansını dene ama abartmadan küçük küçük oynayarak bu ay cinsel yaşamında hareketlilik çapkınlıklar seni bekliyor. Anne baba olman için bu ay gökyüzü seni destekliyor. Eğer çocuklarınız var ise onlar ile ilgili olaylar  gündeme gelebilir. Ortak yaptığınız işlerden gelecek olan kazançlar yüzünüzü güldüre bilir. Bu anlamda iş birlikleri yapmanız maddi konularda rahatlama sağlayacaktır sizlere eşinizin maddi konularda yaşayacağı gelişmeler sizleri sevindirebilir. evde oluşa bilecek elektronik aletlerde bozulmalar sorunlar yaşana ilir özelikle elektrikten doğa bilecek sorunlara karşı dikkatli olun. Trafikte dikkatli oluyoruz sert söylemlerden kaçınıyoruz kardeşlerimize yakın akrabalarımız ile olan ilişkilerimizde dikkatli oluyoruz. videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

AİLEVİ KONULARI GÜNDEMDE 

Yay burcu Mart ayında aile ev konuları gündeminizde ev taşınma evinizi değiştirme eviniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Ayrıca aile ile ilgili konular aile ziyaretleri siz onlara gide bilir onlar size gelebilir. mart ayı içerisinde bu ziyaretleri yapmanızda fayda olacaktır. ev taşıyacaksanız 15 mart sonrasını bekleyin evinizde yapılması gereken tamirat veya yenilik ile ilgili 15 mart sonrası sizin için uygun bir tarihtir.malum merkür retrosu hala  geçmiş değildir. trafikte araç kullanırken dikkatli oluyoruz iletişim kalitemize dikkat ediyoruz iş hayatınızda çalışmalarınızın karşılığını bu ay alabilirsiniz. kardeşleriniz ile iletişim sorunlarına dikkat ediyoruz araç kullanan yay burcu dostları bir kez daha buradan uyarıyorum  parasal konularda bu ay daha hırslı ve çalışma azminiz yüksek kendi değerlerine kazanç kapılarına önem ver istediğin kazanç oranını elde etme ihtiyacın olana sahip olma olasılığın yüksek nereye nasıl harcama yaptığına dikkat et videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

Seyahatlerin zamanı 

Oğlak burcu mart ayında seyahatler seni bekliyor. İletişim kalitene dikkat et her ne kadar bu konuda güçlü olduğunu hissetsende aksaklıklar yaşaman söz konusu olabilir. Kardeşlerin ile yakın akrabaların ile ilgili olaylar konular gündeme gelebilir. Parasal konularda adım atarken aman dikkat diyorum sana parasal konularda alacağın kararları 15 mart sonrasına bırak çok daha iyi kararlar ve adımlar atabilirsin. sakarlılarına dikkat et  her zamankinden daha fazla dikkatli ol şans oyunlarında şansını dene ama ufak ufak denemekte fayda var abartmayın cinsel yaşamında hareketlilik fazlasıyla mevcut unutma ben değil biz demekten sakın vazgeçme  videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

PARA PARA PARA 

Kova burcu MART ayında parasal konularda hayatında gelişmeler söz konusu olacaktır. kendi imkanlarına kendi yaratacağın imkanlara bu ay güven çalış aşırılıklardan kaçın 15 marta kadar hiç bir şekilde hiç bir konuda karar alma yeni bir işe girme sağlığına dikkat et yine tekrar ediyorum hiç bir konuda karar alma ve yeni bir işe girişim yapma sinirli olacaksın  bazı istemediğin durumlar ile karşı karşıya kalacaksın işin gerçeği dost bildiğin kişilerin gerçek yüzünü göreceksin benden sana tavsiye sinirlenmek yerine aç ellerini şükret çevrendeki yılanları gördüğün için 15 marta kadar kova burcunda merkür retrosu hayatını zindana çevirsede sakin kalmaya delirmemeye dikkat et eşin ile ilişkilerine dikkat et bu ay iletişim kalitende sorun var bunun farkına var ve ona göre hareket et ailenden beklenmedik bir parasal yardımda söz konusu olabilir. fırsatları iyi değerlendir. videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

Güç sende 

Balık burcu balık burcunda gerçekleşen yeni ay hayatına yenilikleri güzellileri heyecanı getirdi balık burcunda gerçekleşen merkür retrosu her e kadar kova burcuna geçmiş olsada aklın karışık torparlayamıyorsun adım atmakta zorlanıyorsun zihnizi toplaman 15 mart sonrası olacaktır. bol bol yazı yaz iyi gelecektir sana aniden gelişe bilecek iş seyahatinden gelebilecek kazanç seni rahatlatabilir. balıklar alık konumunda bende bir balık burcuyum biliyorsunuz yapacak bir şey yok daha çok ruhsal kimliğinizi keşif edin çevrenize şifa verin ama ne olursa olsun kandırılmayın sosyal ortamlarda sert tavırlardan kaçının arkadaşlarınız ile sürtüşem lere dikkat edin ve hırsızlıklara karşı dikkatli olun evinizi arabınızı iş yerinizi ona göre koruyun  videoyu paylaşıyoruz beğeniyoruz ve altına güzel bir yorum yazıyoruz. 

ASTROLOG  Vedat DELEK 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner23

banner24