KOÇ BURCU Ekim ayında eşin, ortakların ile ilgili konularda yaşayacağın olaylar gündeminde. Fazlasıyla yoğun ve sorunlu! Merkür Terazi burcunda geri harekette olacak; eşin ile iletişim sorunları yaşayabileceğin gibi ortak hareket ettiğin kişiler ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. 8 Ekim, 11 Ekim tarihleri arasındaki sorunlara hiddet ve şiddet ile yaklaşma. Bugünlerde sakin kalmayı bil. 17-18-19 Ekim tarihleri arasında özellikle hiçbir şey ile ilgili adım atma, karar verme, eyleme geçme. 30 Ekim sonrası maddi kazançlar konusunda atacağın adımlar seni bekliyor. 

BOĞA BURCU Ekim ayında iş hayatın ile ilgili konular gündem oluşturacak. Çalıştığın kişiler ile iletişim kalitene dikkat et! Bu ay fazlasıyla sınanacağın bir ay seni bekliyor. Çalışma performansın yerinde ama kafan son derece karışık olacak. Ne yaptığına ettiğine çok dikkat et! Yapacağın yanlışlıklar iş hayatında ciddi sorunlara neden olabilir. Verilen sözler ve vereceğin sözlere dikkat et! Yazışma, evrak, sözleşme, anlaşma konularında dikkatli ol. 17- 18-19 Ekim tarihleri arasında özellikle hiçbir şey ile ilgili adım atma. Sağlıksal konularda beline, bel ağrılarına dikkat! 30 Ekim sonrası eşinle olan tavırlarına dikkat et. 

İKİZLER BURCU Ekim ayı gündeminde çapkınlıkların başına iş açabilir. Sevgilinle yaşayacağın sorunlar ciddi boyutta olabilir. Bu dönemde çocuğunuz varsa eğitim hayatı ile ilgili konularda sorunlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde alacağınız kararlara dikkat edin. Cinsel enerjiniz çok fazla yukarıda olacak. Gereksiz çapkınlıklar ve cinsel eylemlerden uzak durun. Eski sevgilinizden gelecek olan mesaj sizi şaşırtabilir. Şans oyunlarında şansınızı deneyin fakat abartmadan deneyin. 7-18-19 Ekim tarihleri arasında dinlenin, hiçbir konu ile ilgili karar almayın. Bu dönemde eğlence merkezi ve eğlence yerlerinden uzak durun. 

YENGEÇ BURCU Ekim ayında aile ilişkileri ile sorunlar ve evinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Aile arasında yanlış anlaşılmalar, iletişim kopuklukları, ortaya sorunların çıkmasına neden olabilir. Bu dönemde taşınma, ev yenileme, ev alma, eviniz ile ilgili badana-boya, bakım işlerinizi erteleyiniz. 7-18-19 Ekim tarihleri arasında aileniz ile ilgili konularda ve eviniz ile ilgili konularda adımlar atmayınız. 7 Ekim sonrası iş hayatınızdan elde edeceğiniz maddi kazançlar gündeme gelebilir. Ev kazalarına,  sakarlıklarına dikkat edin. Elektrik, elektronik eşyalarınızda bozulmalar söz konusu olabilir. 

ASLAN BURCU Ekim ayında kardeşler arasında sorun, iletişim kazaları ve problemleri gündeme gelebilir. Trafikte; ister araç kullanın, ister kullanmayın dikkatli olmanızı öneririm. Kardeşler arasında yaşanacak sorunlar ortaya çıkabilir. Ticari hayatın içindeyseniz lütfen dikkatli olun! İletişim kaliteniz başınıza iş açabilir. Bu dönemde sosyal medyadan olabildiğince uzak durmaya çalışın. 17-18-19 Ekim tarihleri arasında yapacağınız tüm faaliyetleri durdurun. 7 Ekim sonrası lüks harcamalarınıza dikkat edin. 

BAŞAK BURCU Bu ay maddi konularda sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsin. Alacağın kararlar maddi konularda sana zarar verebilir. Yapacağın gereksiz fazla harcamalar maddi konularda sorunlar yaşamana neden olabilir. Borç alacak-verecek işlerinden uzak dur. 17-18-19 Ekim tarihleri arasında maddi konular ile ilgili hiçbir şekilde adım atma. Dolandırılmalara karşı tetikte ol. 7 Ekim sonrası aile, ev konularında harcamalar ve parasal konular gündeme gelebilir. Düşünmeden atacağın her adım başına ciddi anlamda işler açabilir. Şimdiden seni uyarıyorum!

 TERAZİ BURCU Ekim ayı içerisinde dış görüntünü ilgilendiren; estetik, saç, botoks gibi işlemlerini iptal etmeni öneririm sana. Bu konularda atacağın her adım senin için içinden çıkılmaz bir hâl alabilir. Sağlığınla yakından ilgilen. Fazlasıyla sakar olacağın bir ay seni bekliyor. Özellikle beline zarar vermekten kaçın. Sinirlerin fazlasıyla bozuk olabilir. Unutma; bu ay Merkür, burcunda geri harekete geçerek hayatında aksaklıklar, sorunlar çıkartmak üzere seni deniyor. Sessiz ol, sakin ol, yeni kararlar alma. 17-18-19 Ekim tarihleri arasında dinlen. Hiçbir konuda adım atma. 30 Ekim sonrası senin için her şey çok daha iyi olacak. Bu ay “sabır” senin en güzel ilacın. 

AKREP BURCU Ekim ayı gündemin bayağı bir hareketli; sanki herkes, her şey senin üstüne geliyor gibi olacak. Kim iyi, kim kötü hepsini teker teker göreceksin. Hırsızlıklara dikkat etmeni öneririm. Psikolojik olarak sağlam durman gereken bir aydayız. Evrakına, yazışmalarına, özellikle gizli kalması gereken evrakına dikkat et! Zaman senin için negatif anlamda işliyor. 17-18-19 Ekim tarihleri arasında iç sesine, iç dünyana yönel ve hiçbir konuda adım atma. Zorlanacağın bir ay, yorulacağın bir ay; sakladığın sırların bir bir ortaya çıkabilir. Önlemlerini al, dikkatli ol! 

YAY BURCU Ekim ayı gündeminde arkadaşların ve sosyal hayatın içinde yaşayacağın sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsin. 7 Ekim’e kadar olan süreçte gizli ilişkiler, gizli aşklar, gizli çapkınlıklardan uzak dur. Bu dönemde arkadaş ilişkilerine, sorunlarına karşı tetikte ol. 7 Ekim sonrası cazibende artma söz konusu olacak. İnsanlara daha çekici ve farklı gözükeceğin bir dönem. 17-18- 19 Ekim tarihleri arasında arkadaşların ile ilgili aktivite, görüşme, iş gibi konulardan uzak dur. Alacak-verecek işlerine sakın girme! Uzun zamandır görüşmediğin veya küs olduğun bir arkadaşın ile karşılaşabilir, konuşabilirsin. 30 Ekim sonrası sahte dostlarını teker teker göreceksin. 7 Ekim sonrası parasal konularda fırsatlar doğmaya başlayacak. Özellikle geçmiş zaman diliminde kaçırdığın fırsatlar önüne gelirse değerlendir. 

OĞLAK BURCU Ekim ayında iş ve kariyer hayatın ile ilgili konularda dikkatli olman gerekiyor. Radikal kararlar almaman ve adımlar atmaman gerekli. Yapacağın anlaşmalar, sözleşmeler, vereceğin sözler konusunda çok dikkatli olmanı öneririm sana... 17-18-19 Ekim tarihleri arasında iş hayatın ile ilgili hiçbir şekilde karar  alma ve adım atma! 7 Ekim sonrası kadınlar ile olan ilişkilerine dikkat et. Gizli saklı ilişkilerden uzak dur. Bu ay geçmiş dönemden değerlendiremediğin, kaçırdığın fırsatlar önüne gelirse son derece iyi değerlendir. 30 Ekim sonrası sosyal çevren ile ilişkilerini iyi dengele. 

KOVA BURCU Ekim ayı içerisinde, uluslararası ticaret ve ilişkiler içindeyseniz son derece dikkatli olun! Üniversite öğrencileri; okulunuz, eğitim hayatınız ile ilgili aksaklıklar, sorunlar ortaya çıkabilir. Sosyal medya üzerinden kurduğunuz diyaloglara dikkat edin; özellikle yapacağınız yorumlar başınıza iş açabilir. Bu dönemde karmanız ile bağlantılı yurt dışı yolculukları yapma şansınız mevcut. Yolculuklarda sorunlar ve problemlere karşı dikkatli olun. 17-18-19 Ekim tarihleri arasında özellikle saydığım konular ile ilgili adımlarınızı kontrollü atın. Size en iyi gelecek şey; eskiden okuduğunuz, özlediğiniz bir kitabınızı bu dönemde elinize alın ve göz atın. Özellikle üniversite öğrencileri, alttan bıraktığınız dersler ile ilgili bol bol çalışın. 

BALIK BURCU Ekim ayı gündeminizde parasal konular ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Beklenmedik bir ödeme canınızı sıkabilir. Eskiden kalma bir vergi borcu, fatura borcu bu dönemde karşınıza çıkabilir. Cinsel enerjiniz fazlasıyla yüksek, “aman diyorum” cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklara karşı kendinizi koruyunuz. Ekim ayında borç, kredi gibi işlemlerden uzak durun. 17-18-19 Ekim tarihleri arasında özellikle uyarılarımı sizlere yapmak isterim. 7 Ekim sonrası kariyer hayatınız ile ilgili geçmiş dönemden değerlendiremediğiniz fırsatlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu dönemde en büyük sınavınız libidonuz, bunu sakın unutmayın!   

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner23

banner24