Koç Burcu

Ağustos ayı gündeminizde çocuklar, aşk hayatınız, cinsel hayatınız ve eğlence hayatınız ile ilgili konular ön planda. Yaşamın eğlence ve neşe tarafı bu ay yüzünü güldürecek Hak ettiğin tatilde fazlası ile eğleneceğim derken parasal konulara çok dikkat etmen gerekiyor. Eğer çocuğunuz var ise bu ay harcamalar konusunda ekstra giderlere neden olabilir. Çalışma hayatın ile ilgili maddi olumlu gelişmeler yüzünü güldürecek cinsten. Tatil öncesi veya sonrası çalışma hayatın bayağı aktif.
20 Ağustos sonrası aileden gelecek yardım tekliflerine açık ol. Yolculuklarında trafik kurallarına uymayı ve dikkatli olmayı ihmal etme. Maddi konularda rahatlama 17 Ağustos sonrası mümkün olacaktır. 16- 22 Ağustos tarihlerinde kariyer hayatın ile ilgili olumlu gelişmelere şahit olabilirsin. 12 Ağustos sonrası aile büyüklerinizin veya aile bireylerinizin sîzlere verdiği fikirlere, önerilere kulak verin. Önemli bir fırsatı sîzlere işaret ediyor olabilirler. 

Yengeç Burcu

Ağustos ayında parasal konular; kazançların, üretim gücün ile ilgili konular gündeminin başmda eliyor. Parasal konulara bu ay dikkat etmen gerekiyor. Bu ay maddi konular ile ilgili ak koyun, kara koyunun hayatında ortaya çıkacağı bir dönem. Kardeşler ve yakın akrabalar ile ilgili olaylar gündeme gelebilir. Özellikle ticari hayatm içindeyseniz 20 Ağustos sonrası fırsatları değerlendirin. 17 Ağustos sonrası maddi konular ile ilgili aile desteği almanız söz konusu. Arkadaş çevrenizden gelecek yardımlar yüzünüzü güldürecektir. Bu dönemde maddi konular ile ilgili nerede hata yaptığınızı tespit edin ve hatalarınızı düzeltmek için adımlar atın. 

Aslan Burcu

Ağustos ayı gündeminde sağhğın ile ilgili konular gündeme gelebilir. Senin en iyisi bu ay küçük bir imaj değişikliğine gitmeni öneririm. Bu ay parasal konularda fırsatlar 20 Ağustos sonrası seni bekliyor olsa da yapacağın gereksiz harcamalara dikkat etmen gerekiyor. Harcamalarını kontrol altında tutmanı öneririm. İş hayatı ile ilgili ortaklıklar yapıyorsan bu ay fazlası ile dikkatli olman gerekiyor. 12 Ağustos sonrası iş hayatında yaşadığın maddi konular ile ilgili sorunların çözümü seni bekliyor. 17 Ağustos sonrası maddi konularda şansın daha da artarak yeni kazançlar elde etmen söz konusu olacaktır, geçeceğe benziyor. Yeni iş planları, yeni konular bu ay fazlasıyla seni meşgul edeceğe benziyor. 12 Ağustos sonrası yeni anlaşmalar, planlar gündeme gelebileceği gibi 2 Ağustos sonrası maddi kazançlar, alınması gereken paralar konusunda gelişmeler seni beklemekte. Başına iş açacak çapkınlıklardan uzak durmayı ihmal etme! îş hayatında beklenmedik sürprizler yüzünü güldürecek. Şans oyunlarında şansınızı deneyiniz. 16-22 Ağustos arihlerinde şans senden yana. Arkadaşlarından, sosyal çevrenden gelecek fırsatları iyi gör. 

Boğa Burcu

Ağustos ayı gündeminizde aile, aile ilişkileri, ev konuları gündeme gelecektir. Bu ay istediğiniz evi bulma, taşınma gibi konular gündeme gelebilir. Aile ilişkilerinizi iyi dengelemeniz lazım, aksi hâlde sorunlar ortaya çıkabilir. Cinsel enerjiniz bu ay fazlasıyla yüksek Aşk hayatınızda agresif tavırlardan kaçının. Koç burçlarına tavsiye ettiğim gibi şans oyunlarında şansınızı deneyin. 17 Ağustos sonrası iş hayatınızda parasal konular ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Her ne kadar patronlarınız ile sorunlarınızı çözecek fırsatlar yakalayacak olsanız da maddi konular konusunda dikkat etmelisiniz. Bu ay çocuklarınız üstünde baskı kurmaktan kaçının. 12 Ağustos sonrası aşk hayatm ile ilgili sorgulamalar yapmak üzere iletişim kurabilirsin. Eleştirinin dozunu abartma! 20 Ağustos sonrası aşk hayatm ile ilgili yaşayacağın gelişmeler seni mutlu edecek Gelecek tüm fırsatları değerlendirmek için gözünü dört aç.

İkizler Burcu

Ağustos ayı gündeminde yolculuklar seni bekliyor. Bu ay özlemini duyduğun tatile çıkabilirsin. Yolculuklar, yakın akrabalar ile ilişkiler, kardeşlerin ile görüşmeler bu ay seni bekleyen gündem konularının başmda geliyor. Ev kazalarına dikkat et! Ailenle iletişiminde sert bir dil ve tavırdan kaçın. Bu ay evin ile ilgili bakım, temizlik onarım işlerini yapabilirsin. 17 Ağustos sonrası aşk hayatında kıpırdama ve olumluluklar seni bekliyor.

Başak Burcu

Ağustos ayı gündeminde düşmanların ile göz göze dikkat et, başkaları kadar kendin de kendine zarar verebilirsin, geleceksin. Sakin ol; tespit et ve yol ver! Bu ay nazar vurgun Hırsızlıklara karşı da dikkatli ol. 17 Ağustos’a kadar parasal çok fazla. Kem gözlerden kendini koru, ne yaparsan yap; gizli A * konularda şansın son derece açık. Bu ay hareketli bir gündem saklı yap. Sosyal medya hesaplarından her şeyi paylaşma, I sen* bekliyor. Depresyondan uzak dur, düşmanlarından kendini sakarlıklarına dikkat et, fazlasıyla başına iş açabilirsin. Şunu )' koru! Bu ay rejime başlayabilirsiniz. Kilolarınızdan kurtulmak için da unutma, alacağın kararlarda ilerleyeceğin yol haritasına güzel bir fırsat sizi bekliyor.

Terazi Burcu

Ağustos ayında sosyal çevren, arkadaşların ile ilgili konular gündeme gelecektir. Bu ay hiçbir şekilde arkadaş çevren ile borç-alacak işlerine girme, zararlı çıkacak taraf sen olabilirsin. 17 Ağustos sonrası parasal konularda rahatlamalar söz konusu olacaktır. Erkekler ile yaşayacağın sorunlar moralini bozabilir. Sinirlerine hâkim ol, fazlasıyla sinirli olabilirsin. Canını yakmak isteyecek kişilere karşı dikkatli ol. Gizli saklı ilişkilerden uzak duracağın gibi kimsenin arkasından parasal konularda iş çevirme. 17 Ağustos sonrası daha çekici, alımlı, fark edilir bir duruma geleceksin. Aşk ve parasal konularda şans senden yana. 16-20 Ağustos arasında hayatında şans faktörü fazlasıyla yüksek... 12 Ağustos sonrası kardeşlerin ile yaşayacağın sorunlara karşı dikkatli ol. Evrakına, yazılarına dikkat et. 

Akrep Burcu

Ağustos ayında kariyer, iş hayatın ile ilgili konular gündeme gelebilir. Aile sorunlarınızı bu ay iş hayatınıza yansıtmayınız. Yeni fikirler konusunda 12 Ağustos’a kadar bekleyin; daha sağlıklı ve kalıcı fikirler, yöntemler ile karşı karşıya  kalacaksınız. Parasal konularda gelecek destek yüzünüzü para kazandırabilecek kişileri şöyle bir gözünün güldürecek cinsten. Sosyal çevreniz ve arkadaş çevreniz ile ilgili hareketlilik ve yoğunluk söz konusu. 17 Ağustos sonrası gizli saklı ilişkilerden uzak durun! 7-10 Ağustos tarihleri arasında aşk ilişkinizde yaşanacak sorunlara karşı dikkatli olun. Bu tarihlerde sorunlar ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızdan gelecek fırsatlar sîzleri mutlu edebilir.

Yay Burcu

Ağustos ayında, yazın da gelmesiyle beraber yurt dışı seyahatlerini, uzun yolculuklarını gerçekleştirebilmen gündemde. Fazla gezme-tozma, tatilini uzatayım derken iş hayatında seni bekleyen güzellikleri sakın kaçırma! Bu ay çalışma performansın yerinde. İş, kariyer hayatın ile ilgili başarılar ve kazançlar seni bekliyor. Bu ay çalışma performansın, kazanımlarında artmaya sebebiyet verecek. 16-20 Ağustos tarihleri arasında sürüncemede kalan zorlu işlerini halletmen için şans senden yana.

Oğlak Burcu

Ağustos ayında, siz çalışmayı seven Oğlak burçları; parasal konularda fırsatların kapınıza kadar gelmesi gündeminizde. Kredi başvurun olumlu şekilde onaylanabilir. Beklemediğin yerden gelecek kazanç fırsatı veya para seni mutlu edecektir. Bu ay içinde sana önünden geçir bakalım; kimlerin kaynaklarını değerlendirebilirsin diye. 17 Ağustos’a kadar Venüs, dost burcun Başak burcunda yer alacak; bu tarihe kadar para ve aşk konularında şans senden yana. Bu ay alkollü araç kullanmaktan kaçın ve kurallara uymayı ihmal etme. 

Kova Burcu

Ağustos ayında ortaklıkların, evliliğin ve ilişkilerin ile ilgili konular gündeme gelebilir. Cinsel enerjini fütursuzca kullanmaktan kaçın. Kendini ifade etme konusunda sakinlik en güzeli. Zorlanabileceğin bir ay seni bekliyor! Özellikle iletişim kalitene önem ver. Kavgadan uzak dur. Ne olursa olsun kendini doğru ifade etmekten kaçınma. Ortak iş yaptığın kişiler ve eşin ile ilgili sorunlarla boğuşmak zorunda kalabilirsin. Ortak yaptığm işler ile ilgili parasal kazançlarına iyi bak ve kontrol et. Sakin kal, haklarını alma konusunda dikkatli ol! 

Balık Burcu

Ağustos ayında iş, sağlık konuları ile ilgili olaylar gündeme gelebilir. İş hayatınızda maddi konular ile ilgili sorunlar ve problemleri çözebilirsiniz. Eşiniz ile kavga ve sert söylemlerden kaçının! Bu ay fazlasıyla agresif ve sinirli olabilirsiniz. Sakin kalmanızda yarar var. Kavgacı değil uzlaşmacı tavırlar her zaman önemlidir. Bu ay her şeyin size battığı bir dönem olacak, bu dönemde çalışmaktan kaçınmayın. İlişkiler anlamında bakın; hayatınızda nereye dokunmanız lazım onu keşif edin. 17 Ağustos sonrası rahatlama söz konusu olacaktır. Gözünü dört aç; iş arkadaşların ile iş hayatın ile ilgili konularda dikkatli ol. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner23

banner24