British Side Göktürk Şubesi'nde The Silva Method Semineri

Silva Metodu Türkiye Direktörü Ayşen Edis, Britis Side Göktürk şubesinin düzenlediği etkinlikte Silva Metodunu anlattı.

British Side Göktürk Şubesi'nde The Silva Method Semineri

Silva Metodu Türkiye Direktörü Ayşen Edis, Britis Side Göktürk şubesinin düzenlediği etkinlikte Silva Metodunu anlattı.

20 Aralık 2017 Çarşamba 17:59
1390 Okunma
British Side Göktürk Şubesi'nde The Silva Method Semineri

Silva Metodu Türkiye Direktörü Ayşen Edis, Britis Side Göktürk şubesinin düzenlediği etkinlikte Silva Metodunu anlattı.

Silva Metodu Nedir?

Silva Metodu, kişileri kendi yaşamının üstadı yapmayı amaçlar. Nasıl?

Silva Eğitiminin Faydaları

· Birkaç saniye içinde tamamen rahatlamak

· Bilinçaltlarında kayıtlı pek çok kısıtlayıcı inançlarını tanımayı ve bunları değiştirmek

· Kişisel iyileştirme güçlerini harekete geçirerek tüm stres kaynaklı sağlık sorunlarından kurtulmak

· Doğru kararlar almak

· Sigara, alkol, fazla yemek yeme gibi istenmeyen alışkanlıkları değiştirmek

· Varsa, yıkıcı duygu ve davranış kalıplarını değiştirmek

· İlişkilerde daha etkili olmak

· Hedefe daha kolay ulaşmak, arzu edilen sonuçları elde etmek

· Zihinsel kapasiteyi arttırmak, belleği güçlendirmek

· Sorunlarına gerçekçi ve yenilikçi çözümler getirmek

· Uyku sorunlarından tamamen kurtulmak ve kaliteli uyumak

· Yaratıcılık becerilerini geliştirmek

· Zamanı doğru kullanmak

· Motivasyonu arttırmak

Daha olumlu bireyler haline gelmek

SİLVA Eğitimi ile Ruhsal ve Zihinsel Uyanış

Çok sık duyarız “hafızam hiç kuvvetli değil”, “aklım çok dağınık”, “hiçbir şeye zaman yetiremiyorum” ve benzeri sözleri. Yaşamımızı planlayamamanın, hedeflerimize odaklamamanın, zihinsel kapasitemizi kullanamamak bir yana köreltmenin, hayattan zevk alamamanın, kısacası mutsuzluğumuzun temel nedeni bu şikâyetlerdir aslında.

Bu şikâyetlerinizi toptan yok etmeyi başaramasanız bile en aza indirgeyeceğinize inandığım bir eğitimi önermek istiyorum sizlere. Bizzat katıldığım, inandığım ve meyvelerini toplamaya başladığım bir eğitim bu. Edis Danışmanlık tarafından verilen “Silva metodu ile Zihin Kontrolü Eğitimi”.

“Yaşanabilecek daha güzel bir dünya için yapıcı, yaratıcı bir tutumla insanlığın yararı ve iyiliği adına çalışmayı amaç edindik” diyen Edis Danışmanlık, dünyada 118 ülkede 20 milyon kişinin katıldığı bu eğitimi yıllardır veriyor.

Silva Metodu bir zihinsel eğitim metodu. Metodun temeli, beyin faaliyetlerinin daha verimli çalışmasını sağlamaya dayanıyor. Beynin yaydığı dalgaların etkilerini kullanarak, amacınız doğrultusunda bazı egzersizlerle beyninizi programlayabiliyorsunuz. Kendi iç dünyanız ile iletişime geçerek daha huzurlu, daha güvenli, daha mutlu olabiliyorsunuz. Bilinçaltınızdaki sorunları kendiniz tespit edip yine kendiniz onları yok edebiliyorsunuz.Gözlerinizi Kapatın ve Odaklanın
Eğitimin en cazip noktalarından biri göz kapaklarınızı kapattıktan sonra birkaç saniye içinde rahatlamayı ve aklınızı boşaltabilmeyi öğrenmeniz. Gözlerinizi kapatıyorsunuz ve bir anda aklınızdakileri, içinde bulunduğunuz mekânı, etrafınızdakileri, tüm dünyayı unutuyorsunuz. Roma’yı yakacak ya da karşınızdakine içinizdeki tüm öfkeyi haykıracak kadar kızgın olduğunuz anda bunu yaptığınızı düşünsenize… Dünyadaki tüm sorunların ve savaşların çözümü bu olabilir bence.


Kilo Vermek de Mümkün Uyku Sorunlarını Çözmek de…


Silva Metodu ile günümüzün en gözde sorunları kilo problemi ile baş etmek de mümkün, kaliteli bir uykuya nasıl ulaşacağınızı öğrenmek de. Yapmanız gereken tek şey inanmak ve zihin egzersizlerini uygulamak…

Özetle, beynimin sağ yarısını daha fazla çalıştırmayı, kaliteli bir uykuya nasıl ulaşacağımı, zihnimi nasıl toparlayacağımı, zamanımı daha doğru nasıl kullanacağımı, kısacası daha iyiye nasıl ulaşılacağını eğlenerek öğrendiğim, sonrasında kendimi farklı ve özel hissettiğim bu eğitimle ilgili her türlü bilgiyi http://www.edisdanismanlik.com adresinden edinebilirsiniz.

Silva Metodu™ alanında dahi kabul edilen Meksika kökenli bir Amerikalı, dinamik doğal bir psişik olan Jose Silva tarafından 1960’ların başlarında tam 22 yıllık araştırmalar sonucunda geliştirilen bu metot, 110 ülkede altı milyondan fazla mezuna sahip olmakla haklı bir gurur duymaktadır.

Eğer, zihninizin kapasitesini uyandırmak üzere bütünsel çözümler arıyorsanız, işinizden sağlığınıza kadar yaşamınızın her alanını geliştirmek istiyorsanız, durugörü ve psişik yeteneklerinizi geliştirmeye, varoluşunuzun en yüksek potansiyeline bağlanmaya, evrenin bilgilerine kendinizi açmaya, kendinizin, başkalarının ve tüm dünyanın iyiliği için bu bilgileri kullanmaya hazırsanız bu eğitim tam sizin içindir.

Siz de bu Metodu öğrenmek istiyorsanız, Silva Metodu Türkiye Direktörü Ayşen Edis ile gerçekleşecek olan bu eğitimde yer almalısınız..

Ayşen Edis KimdirRoma Güzel Sanatlar Akademisi’nde Sanat Tarihi eğitimi alan ve resim bölümünden mezun olduktan sonra New York Üniversitesi’nde temel ve endüstriyel psikoloji eğitimleri alan Ayşen Edis tarafından verilen eğitim 24 saat sürüyor. Eğitimde 16 zihin egzersizi yapıyorsunuz. Egzersizlerle rahatlamayı ve beynin yaydığı elektrik dalgalarının frekanslarını yavaşlatmayı öğreniyorsunuz. Böylece daha yüksek frekansta beta dalgaları yayan sol beynin etkinliği hafifletilerek sakinleştirici alfa dalgaları devreye giriyor. Eğer egzersizler sırasında başınıza ağrılar giriyorsa bilin ki doğru yoldasınız. Beyninizi daha fazla çalıştırmayı ve zihninizi zorluyorsunuz demektir.

British Side Göktürk

Adres: İstanbul Caddesi Genç Plaza No:1 Kat:3 (Yapı Kredi Bankası Üstü) 34077 Göktürk

Telefon: 0212 322 23 26

Web Sitesi: www.britishside.com

Göktürk Dergisi

Son Güncelleme: 22.12.2017 12:12
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner23

banner24