FENOMENSES IŞIK GÖRÜNTÜ VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

FENOMENSES IŞIK GÖRÜNTÜ VE OTOMASYON SİSTEMLERİ (Görüntülenme Sayısı: 113)
Sektör Eğlence
İlan Tarihi 6 yıl önce
Firma No 49
Telefon 02164818168
Faks
Web Sitesi http://www.fenomenses.net
Adres 19 Mayıs Mah. Turapoğlu sk. Hamdiye Yazgan İş Merkezi K:2 KADIKÖY
İl/İlçe KADIKÖY / İstanbul
Firma Hakkında

FenomenSes Işık Görüntü ve Otomasyon Sistemleri
FENOMENSES IŞIK VE OTOMASYON
20 seneyi aşkın proje tecrübesi ile 2010 yılında kurulmuştur. FenomenSes Işık Görüntü ve Otomasyon Sistemleri Profesyonel Ses Sistemleri,Profesyonel Sahne Işık sistemleri,Profesyonel Görüntü Sistemleri,Akıllı Ev,Akıllı Ofis,Yat Otomasyonu konularında hizmet vermektedir.

Profesyonel Ses Sistemlerin de bir çok dünya markasını (Yamaha,Mackie,Jbl,Shure,Audio Center,Neutrik,Lookab v.b) gerek ithal gerekse tedarik ederek projeleriniz için gerekli ürün yelpazesini oluşturan firmamız, bütün ürünlerin montaj ve kurulumunu konusunda uzman ekiplerimiz ile gerçekleştirmektedir.

Crestron markası ile de Akıllı Ev,Akıllı Ofis ve Yat Av Otomasyon sistemlerinde de güvenilir ve konforlu çözümler sunmakla beraber bir çok projede ayrıcalıklar yaratabilmektedir.

Zayıf Akım Sistemlerinin büyük bir kısmına hizmet verebilen firmamız Konferans Salonu,Toplan salonu gibi projelerinizde de hem Profesyonel Ses Sistemleri ile hemde Profesyonel Görüntü ve Işık Sistemleri uygulaması yaparak organizasyonlarınız da yüksek verimli sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

banner23

banner24